ADAM OLACAK ÇOCUKEVİ   - Bahçelievler - Yeşilyurt- Karabağlar - İZMİR:

ADAM OLACAK ÇOCUKEVİ
ADAM OLACAK ÇOCUKEVİ   KARABAĞLAR
Adres :490/1 SK.15/1A BAHÇELİEVLER Karabağlar / İzmir
Telefon : 0232 227 46 37 
E-Posta : -
Web : -

 

 

HAKKIMIZDA

Misyonumuz :

Okul ve aile işbirliği ile toplumumuza Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, mutlu, sağlıklı, kendine güvenen, başkalarına saygılı, paylaşmayı ve sevmeyi bilen, özgür düşünebilen ve davranabilen, yeteneklerini ve yaratıcı gücünü kullanan, bilgi ve becerilerini toplumsal faydalar için kullanabilecek, toplumsal çıkarlar için birleşme ruhu taşıyan bireyler yetiştirmek adına 2-6 yaş eğitimle bütün bunları öğrenme becerileri kazandırmaktır.

Vizyonumuz :

Gerçekleştirdiğimiz işin bize yüklediği sorumluluk bilincinden hareketle, değişen zamana ayak uydurarak deneyimlerimizle eğitimin çağdaş ve akılcı olma yolunda sürekli ilerlemek. Çocuklarımıza değişen, gelişen bilgiyi öğrenme becerileri kazandırarak onları hayata hazırlamaktır.

Eğitim :

Eğitim programlarımız çocukların çevresindeki sosyal ve fiziksel dünyadaki deneyimlerini en anlamlı şekilde kullanabilmelerini sağlayan aktif öğrenme yaklaşımı üzerine kurulmuştur. Sorgulama merkezlli programda çocuklar, işlenen konular üzerinde soru üretmeye ve soruların yanıtlarını araştırmaya yönlendirilir.
Çocuk merkezli eğitimde, eğitimci rehber eden, gözleyip değerlendiren ve katılımcı olma yolunda motive eden kişidir.

FOTO GALERİ


 
ADAM OLACAK ÇOCUKEVİ