Adres :
Atıfbey Mahallesi Mertler Caddesi No:4 Gaziemir / İZMİR
TEL :  0232 252 36 06 

FAX : 0232 252 36 06 
E-Posta : info@balimanaokulu.net 
Web Adresi :  www.balimanaokulu.net


   
OKULUMUZU TANIYALIM :

    Gelecek çocuklarımızın. Yarının sahibi onlar. En değerli varlıklarımızın eğitimleri de yine onlar kadar önemli bir konu. Çocuklarınızın eğitiminde üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz.

İşte bu bilinçle ve tamamen çocuklarımıza öncelikle güvenli, rahat, hijyenik ve ev sıcaklığında oluşturduğumuz Okulumuz Gaziemir’in merkezinde Özel Şifa Tıp Merkezi’nin karşısında bulunmaktadır.

Okulumuz bünyesindeki ön ve arka cephede bulunan birer oyun bahçemizle çocuklarımızın güvenli bir ortamda oyun oynamaları amaçlanmaktadır. 3, 4, 5, 6 yaş gruplarına kendilerine özel açılan sınıflarda seviyelerine uygun eğitimler verilmektedir.

Okulumuzda çocuklarımızın çoklu zeka düzeyleri ve sağlıklı kişilik gelişimleri göz önünde bulundurularak İngilizce, drama, ebru, resim, ahşap boyama v.b olarak geniş bir yelpazede eğitimler sunulmaktadır. Böylelikle çocuklarımızın birçok farklı alanda bilgi sahibi, kültürlü ve çağdaş bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmektedir.

Balım Anaokulu olarak eğitime verdiğimiz önem kadar çocuklarımızın sağlıklı beslenmelerine de önem vermekteyiz. Bu doğrultuda hijyen kuralları çerçevesinde yapılandırılmış mutfağımızda yemeklerimiz alanında uzman personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Beslenme çizelgelerimiz diyetisyenimiz tarafından çocuklarımızın sağlıklı bedensel gelişimlerini sağlamak amacıyla aylık olarak oluşturulmaktadır.

Tüm imkanları ile Balım Anaokulu çocuklarımızın her türlü ihtiyacına cevap verebilecek kapasitededir.


 
GAZİEMİR ÖZEL BALIM ANAOKULU