YENİ NESİL ANAOKULU   BORNOVA - İZMİR:

YENİ NESİL ANAOKULU BORNOVA
YENİ NESİL ANAOKULU   BORNOVA - (BORNOVA FORUM AVM KARŞISI)
Adres : Kazımdirik mahallesi 372/4 sokak No:20 - Bornova / İzmir
Telefon : 0(232) 343 0 455     GSM : 0546 429 37 42

 

 

VİZYONUMUZ

Kültürümüzü evrensel değerlere uyarlayarak, mutlu çocuk sloganı ile zenginleştirilmiş eğitim veren, ulusal ve uluslararası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir eğitim kurumu olmak...

MİSYONUMUZ

Okul öncesi eğitim; İnsan yaşamının en önemli eğitim evresidir. Çocuğun mizacının şekillendiği dönemdir. Akademilk anaokulları olarak, bu dönemin çocuklarını çok önemsiyoruz. Hareketin sürekli olduğu, görsel ,sanatsal ve zihinsel gelişimin profesyonelce uygulandığı bir eğitim modeli ile güvenli, hijyenik ve doğal  bir ortamda çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz.

OKULUMUZ

Okulumuzun en önemli özelliklerinden biriside fiziksel yapısıdır. Trafikten uzak ve merkezi bir bölgededir. Yakınlarınlarında insan sağlığını tehdit eden yüksek gerilim hattı  ve  baz istasyonu yoktur. Yüksek Bahçe  duvarları ile korunaklıdir. İç mekan uygulamasında ki Tavan bölgelerinde  kullanılan %100 pamuk uygulaması sayesinde sağlıklı nefes alan yapısı ile ortamdaki nem dengesini sağlar, alev almaz ve aleve karşı  koruyucu özelliktedir. En önemlisi antistatiktir. Toz barındırmaz.  Aynı zamanda akustiktir. Sınıf duvarlarında kullanılan boyalar alev almaz ve su bazlıdır. Kurşun içermez. Kısacası nefes alan duvarlarımız var. Sınıflarda kullanılan mobilyalar doğal ağaçtır. Kapılarda ve kapaklarda kullanılan boyalar yanmaz  ve su bazlıdır. Kurşun içermez. Boya renkleri ağaç köklerinden elde edilir ve kesinlikle kimyasal içermez. Mekan aydınlatmalarında ışık kaynağı gösterilmeden homojen bir aydınlatma sağlanmakta ve gün işiği kullanılmaktadır. Bunun sebebi doğru ışık çocuğun motivasyonunu artırır. Zemin kaplamalarımız  antibakteriyeldir. Çok uzun süre sınıflar kapalı kalsa bile koku ve nem yapmaz. 


YENİ NESİL ANAOKULU BORNOVA

 

TANITIM VİDEOMUZ

 
YENİ NESİL ANAOKULU   BORNOVA - İZMİR