Adres :Adliye Kavşağı Karşısı 286/6 Sk. No: 15 Bornova - İZMİR
TEL : 0 232 348 66 08
Web Adresi :  http://www.izmirparkanaokulu.com
E-Posta : info@izmirparkanaokulu.com

 
Vizyonumuz
 
Dünyada ve ülkemizde kabul görmüş okul öncesi eğitim programlarını okulumuzda uygulayarak, gelişen dünyaya ayak uydurma, yapıcı, sorgulayan, araştıran ve değerlendiren paylaşmayı seven bireyler yetiştirmek için ekip ruhuyla sevgi ve şefkatimizi katarak okul öncesi eğitimi tüm kesimlerde yaygınlaştırmak ve projeler üretmek.
Ülkemizin sağlam geleceğinin ancak iyi yetişmiş bireylerden oluşan bir ulus ile mümkün olabileceğinin ve bunun temelinin de okul öncesi eğitimden başladığının bilinci içerisinde, eğitimde sürekli kendimizi yenileyerek, en son teknolojiyi ve metotları kullanarak alanında lider kuruluş olmak temel hedefimizdir.Misyonumuz :

3-6 yaş çocuklarımızın manevi, fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamak. Uygulayarak, yaşayarak öğrenme ortamlarını oluşturmak, çocuklarımıza karşılıklı saygı, sevgi, işbirliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma ve paylaşma gibi davranışları kazandırmak. Aile ve insan sevgisini benimseyen milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresi ile barışık, iyi iletişim kurabilen dürüst, ilkeli, çağdaş, düşünceli, hak ve sorumluluklarını bilen, saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak yetişmelerine temel hazırlayan bir eğitim kurumuyuz.

Çalışkan, ezberci değil araştırmacı, yenilikçi-araştırmayı seven, paylaşmayı ve ekip halinde davranmayı bilen, kendisi ile ve toplumla barışık, kendisini doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilen özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek.