Anaokulunuzun veya kreşinizin ayrıcalıklı olarak İzmir Anaokulları Rehberinde
yer almasını istiyorsanız hemen üye olun!    ÜYE OL!

İzmir Anaokulları Rehberi

SAYIN YETKİLİ

Günümüzde gelişen teknoloji ve internet kullanımı ile geniş kitlelere reklam yapmak artık daha kolay hale gelmiştir.

Biz de bu imkanları hizmet olarak size getiriyoruz.Artık oldukça yaygınlaşan teknolojik gelişim ve internet kullanımı insanlarımızın ihtiyaçlarını aradıkları ilk adres konumundadır. Bu sayede ulaşmak istediğiniz hedef kitleye tanıtımınızı ve reklamınızı daha kolaylaştıracak bir sistem kurduk.Pilot bölge olarak ilk defa İzmir’de başlayan bu uygulama daha sonra İstanbul 'da faaliyete geçirdik. Yaklaşık 10 yıldır anaokulu, kreş ve etüt merkezleri ile internet reklamcılığı ve web tasarım alanlarında birlite çalışmaktayız. 150'den fazla okul öncesi kurum ile çalışma fırsatı bulduk.

Kurmuş olduğumuz www.izmiranaokullarirehberi.com ‘da yer alarak öğrenci velilerinin size daha kolay ulaşmasını ve sizi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Böylelikle şirketinizi,çalışmalarınızı ya da ürünlerinizin tanıtımını çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz.

Tabi ki teklif dosyamızı incelerseniz firmanızın reklamını daha cazip hale getirerek ön plana çıkarmanız mümkün olacak, çeşitli ücret aralıklarında belirlediğimiz hizmetlerimiz,bu güne kadar reklam için harcamış olduğunuz reklam maliyetlerinin oldukça altında kalmaktadır.

İzmir Anaokulları Rehberinin size faydasını çok kısa bir zaman içinde göreceksiniz. Bizim oluşturmuş olduğumuz internet ağının yanı sıra görsel medyada sık sık karşınıza çıkma stratejisi de çalışma programımızda mevcuttur.

Firmanıza ait web sitesine rehberimizde yer alan linkler sayesinde kolay erişim sağlanmakla beraber çok uygun ücretlerle kendi web sitenizi kurmanızda da yardımcı oluyoruz.İnternet arama motorları (google vb.) için oluşturmuş olduğumuz anahtar kelimelerle bu İstanbul Anaokulları Rehberi sektörde her zaman ön planda olacaktır.bu sayede sizde sitemize reklam vererek müşteri portföyünüzü genişletip daha çok kişiye ulaşacaksınız; yapmış olduğunuz kampanyalarınızı hedef kitleye daha kolay iletebileceksiniz;sitemizde yer alacak kendi özel sayfanızla daha da renkli bir tanıtım yapabilirsiniz.

İzmir Anaokulları Rehberi; bize reklam veren tüm firmalarımız için hayırlı olması dileğiyle iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla

info@izmiranaokullarirehberi.com

GSM - Whatsapp : 0505 812 37 31

kurumsal

Diğer Projelerimiz

  • İzmir
  • 0505 812 37 31

  İzmir Anaokulları Rehberi İnternet Reklamcılık

  • İzmir
  • 0505 812 37 31

  İzmir Etüt Merkezleri Rehberi İnternet Reklamcılık

  • İzmir - İstanbul
  • 0505 812 37 31

  E-Kurum Eğitim Otomasyon Sistemi Anaokulu Muhasebe Programı

  • İzmir
  • 0505 812 37 31

  İzmir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri İnternet Reklamcılık

  • İzmir
  • 0505 812 37 31

  Dnz Web Dizayn Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri